در سال 1387 در صنعت چوب شروع به کار نمود. محل استقرار شرکت واقع شهرک رجایی جنوبی ، 20متری سوم شرقی ، کارخانه درب ضد سرقت سینا  بوده و به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در صنعت تولید درب های ضد سرقت در طول یک دهه اخیر با تلاش و پشتکار و با ارائه گسترده درب های ضد سرقت و داخلی و همچنین درب های ضد حریق پس از فروش در بازار صنعت تولید درب  ، خود را به جایگاه خاص در بازار ایران رسانده است. هم اکنون محصولات تولیدی ما به سه دسته اصلی تقسیم می شوند.

بسیاری از کارهای ما نتیجه استفاده از فناوری های نو و مهارت و خلاقیتمان است. از طرفی حمایت و همراهی با مشتریان را از همان شروع تولید محصولات تا فروش و سپس در مرحله خدمات پس از فروش به عنوان یک اصل پذیرفته و رعایت می کنیم. از نظر ما حق هم با مشتری است و هم با ماست تا هر دو در یک رابطه برد -برد از همکاری و کار کردن در کنار هم لذت برده و برای یکدیگر ارزش افزوده ایجاد نماییم.

درب سینا در شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی نقش پررنگ تری در ارتباطات ایفا می کند ، این شبکه ها باعث پیدا شدن رابطه ای مستمر بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان شده است ، گروه صنعتی درب سینا نیز این فرصت را مغتنم شمرده و در شبکه های اجتماعی همراه مصرف کنندگان عزیز می باشد تا همگام با خواست مصرف کنندگان پیش رفته و به بهبود کیفیت محصولات خود بیفزاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *